Metodický postup k 23.5 a další změně ve škole

Pro všechny rodiče a žáky

Metodický postup k 23.5 a další změně ve škole

Vážení rodiče, již po 3. zažijeme úplně novou organizaci školy 25. 5. část z Vás přivede svoje děti do školy, části z vašich dětí se změní rozvrh.

Můžete se spolehnout že děti, které přijdou do školy projdou aklimatizačním procesem a budou si na školu muset zvykat, jako si zvyklaly 1. 9.
Můžete se spolehnout, že naši učitelé tuto situaci zvládou a rozumí jí. Jsou to přece naši učitelé.

Můžeme se spolehnout, že Ti co zůstávají doma budou mít problémy s orientací.
Prosím pokud se ztratíte v pondělí a nebudete připojeni, ještě dříve než zavoláte do kanceláře - dejte si kávu, dětem dejte čokoládu a pak znova zavolejte do kanceláře.
Pokud se nedovoláte - a tak si dejte si také čokoládu a vydržte, nejpozději v úterý se připojíte dobře.
Pamatujte si, že hledáme i my Vás, nejsem Vy nás. A že i Vy nám chybíte.
Možná věci půjdou snadno. Ale, kdyby nešly, víte, co je potřeba udělat. Kávu a čokoládu lze nahradit i jinými příjemnými pochutinami.

Můžeme se spolehnout, že žáci 8. a 9. tříd se ztratí z principu a budeme je hledat. Pokud to vůbec čtete, dohlédněte na to, aby se neztratili.

V červnu a na konci května v běžném školním roce jsou normálně žáci i učitelé unavení. Je to něco běžného, co probíhá vždy, zvláště ve škole jako je ta naše, kde věnujeme Vašim dětem maximální a poctivou energii při vyučování a nešetříme se . Tento rok je mimořádný a jsme všichni unavení žáci, učitelé a rodiče. Máme za sebou ale dobrý školní rok. Využili jsme učení on line a žáci se naučili to co měli a nejsou nijak zanedbáni, naopak. Můžeme tento měsíc již trochu polevit .

S přátelským pozdravem hlavní metodik školy Mirka Adamcová s vědomím ředitele školy

Kalendář
Pro rodiče a přátele
Žáci a učitelé
Les ve škole
Oficiální stránka