Přestupy do základní školy Heřmánek Praha v aktuálním školním roce

ZŠ Heřmánek Praha umožňuje přestupy i v průběhu školního roku v případě volné kapacity ve třídě. 

Přijímání nových žáků do školy Heřmánek Praha, ZŠ řídí zástupkyně ředitele Ing. Olga Černá.  K přestupu do 1.- 9. třídy se můžete přihlásit pomocí níže uvedeného formuláře.

Proces přestupu tvoří dvě části: škola na zkoušku pro nového žáka a individuální pohovor obou rodičů s vedením školy.

Na základě vyplněného formuláře se s Vámi spojíme a domluvíme se na termínu, kdy si Vaše dítě vyzkouší jeden den školní výuky v naší škole (občasně i více dnů ve speciálních případech).

Zároveň si s oběma rodiči domluvíme individuální setkání, na kterém Vám představíme vizi školy, seznámíme Vás se školním řádem a zeptáme se na Vaše očekávání od školy a Vaše představy o vzdělávání Vašeho dítěte.

Vedení školy rozhoduje o přijetí na základě týmové shody pedagogů, kteří dítě v průběhu výuky učili, a vedení školy, kteří se setkali s rodiči dítěte. Rodiče mají k rozhodování podklady ze setkání s vedením a také reference přímo od vlastního dítěte z absolvované výuky ve škole. Věříme, že tento proces napomáhá k správnému rozhodnutí o vzájemné spolupráci.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na zastupce.reditele@prorodinu.cz / telefon 606 416 930 či přes kancelář na kanclelar@prorodinu.cz / telefon 724 692 084 (volejte prosím v po, st a pá). Všechny Vaše dotazy jsou pečlivě vyřízeny v několikadenní časovém lhůtě.

Přihláška k přestupu v průběhu aktuálního školního roku
Kontrolní kód
(ochrana proti spamu)
Položky označené tučně jsou povinné.

Sociální sítě
 
 

Kalendář
Celý výpis akcí