Hodnocení školy

Hodnocení některých rodičů školy

Již 4. rokem nám domů z této školy chodí spokojené dítě, které se po prázdninách opět do školy těší. Za nás výborná zkušenost.

9. třída - syn - dostal se na dvě střední školy bez problémů, jsme spokojeni a díky za 9. let.

Moje dcera v 6. třídě dlouho měla potíže z dyslexií. Škola výborně odhadla co potřebuje a vedla jí a nyní je úspěšná

Moje děti se školy se vždy moc těší. Ve třídách je podnětné spolupracující prostředí, dělají pokusy, prezentace. Doporučuji

Syn (7. třída) udělal neuvěřitelný pokrok v učení. Mají na něj, ale i jiné nároky než předchozí školy, to je dobře.

Byla jsem s učiteli školy na kurz Respektovat a být respektován, jsou to lidé, kteří se zajímají o děti a jsou empatičtí.

Děkujeme za dobrá hodnocení rodiči. Jsme nejraději, když máme s rodiči dobré vztahy a dobře se nám spolupracuje. Vztahy mezi školou a rodiči rostou a vyvíjí se, jak rostou děti a jejich potřeby.

Jsme na domácím vzdělávání již 4 roky. Děkujeme

Přestoupili jsme letos. Syn se aklimatizoval, skvělá třída, výtečné vztahy mezi dětmi. Lepší učení.

Letos je tak skvěle zorganizovaná angličtina a efektivní. Všichni, kdo kdy odešli, by měli litovat.

Naše škola se bohužel musí distancovat od serveru hodnoceniskol.cz, na které probíhá hodnocení naší školy jednou osobou, která vydává nepravivé informace o škole a baví se tím v opakovaném a pravidelném čase. Škola by ráda osovila dotyčného kritika a ráda by se ho zeptala, jaký problém se negativním a nepravidivým problémem řeší, ale bohužel to není možné, protože není jasné, kdo provozuje server hodnocení škol. Přestože server proklamuje, že je možné, aby hodnocení zapsala na server jedna IP adresa, není server technicky tak dobře ošetřen, aby tuto proklamaci byl ochoten dodržet. 

Zřizovatelé školy i vedení školy vnímá možnost, aby s naší školou neladili vize rodičů a pečlivě si o vizích povídáme a brousíme je tým pro přijetí do školy. Vize, které se školou nesouhlasí, jsou školou respektovány a i rodiče ve škole mohou se školou nesouhlasit a řešit se školou drobné neshody. Pravidelné negativní hodnocení, které je uveřejněno na www.hodnoceniskol.cz považujeme za neférové.

Možná jen jako komentář rodiče:

Moje jedničky máte za řešení šikany ve škole, děti se cítí opravdu bezpečně. Ale pak šikanují rodiče na hodnocení škol. Nedejte se.

Letos je tak skvěle zorganizovaná angličtina a efektivní.

 

Inspekční zpráva a hodnocení školy Scio

Zde najdete - Inspekční zpráva z pravidelné  inspekce roku 2017 - poslední aktuální zprávu, také zde najdete  hodnocení Národního testování Scio 

 

Slovní hodnocení do deváté třídy

Vnitřní motivace je největší motor, kterým může být každý  z nás vybaven. Může vědět proč a k vnitřnímu proč se přidává jiná energie, než k plnění vnějších důvodů. 

Jsme přesvědčeni, že bez rodičovské podpory, práce celé naší školy, pravidelného setkávání mezi rodiči, žáky a učiteli, by slovní hodnocení a vnitřní motivace nefungovaly tak úspěšně, jak nyní na naší škole funguje. 

Systém individualizace výuky a kombinace práce malých vrstevnických a nevrstevnických skupin Heřmánek Praha, základní škola Autor: Mgr. Miroslava Adamcová

Případová studie zpracovaná pro MŠMT metodikem školy a zástupkyní ředitele Mgr. Miroslavou Adamcovou v rámci projektu Malých škol.

Kalendář
Pro rodiče a přátele
Žáci a učitelé
Les ve škole
Oficiální stránka