FacebookFacebook
EduPage

Zápis do 1. třídy

Zápisy do první třídy pro r. 2024/25 - informace a link na přihlášení na dny otevřených dveří a rozhovory pro vážné zájemce níže.

Organizujeme zapisové akce, na které se můžete přihlásit pomocí odkazu níže, poté si najdete kolonku - Zápis do 1. třídy , vyberete si vyhovující termín, prosíme Vás o vyplnění všech kolonek pod kalendářem. 

Zápisy startují od 5.3. do 30.4. 2024, probíhají každé úterý od 14:00-18:00. V případě dotazů kontaktujte toto telefonní číslo: +420 733 653 557 ( Anita Szabóová).

https://www.onlinetermin.cz/customer?ownerId=282

Pokud jste nestihli dny otevřených dveří, nezoufejte, můžeme se potkat individuálně a rádi Vám školu představíme. Kontaktujte také výše uvedené číslo.

Nezávazné seznámení a rozhodnutí - prosinec a leden, únor

Otevřené vyučování (15 minutový náhled do hodin 1. - 3. třídy) a následný rozhovor s ředitelem školy na základě pozorování a vlastního očekávání rodiče, seznamování s vizí a záměry školy (pondělky,středy a čtvrtky). Pro ty, kteří se o škole rozhodují, s cílem seznámit rodiče se školou. Tyto dny probíhají bez účasti budoucích prvňáčků.

Pro vážné zájemce - březen a duben

Předvstupní rozhovor s vážnými zájemci - probíhá za účasti nejlépe obou rodičů a dítěte. Dítě pracuje se specialistou – učitelem a rodiče si v rozhovoru s ředitelem školy či jeho zástupci ujasňují svoji vizi a vizi školy.

Závazný zápis a podpis smlouvy - květen

Zápis do školy. Probíhá dva dny ve stejnou dobu. Rodiče vyřizují administrativu spojenou s nástupem do školy a podpisem smlouvy.

Kritéria přijetí
  • Škola přijímá přednostně žáky, kteří dostali odklad (povinnost ze zákona). 
  • Dále škola přednostně přijímá sourozence (pomoc při sladění profesního a rodinného života rodičů). 
  • Přednost dáváme také rodičům a dětem, kteří souzní s vizí a hodnotami školy
  • V případě rovnosti hodnocení rozhodujeme losem. 
 
    V případě dotazů kontaktujte zástupce školy  mailem na: anita.szaboova@skolahermanek.cz, miroslav.zagrapan@skolahermanek.cz
     nebo tel.: +420 733 653 557

Cesta do 1. třídy naší školy je otevřena...

Otevíráme vzájemné výběrové řízení žáků a rodičů a naší školy do 1. třídy. Hledáme rodiče se zájmem o školu a o vzdělání svých dětí.  Hledáme děti, které budeme rádi vést a provádět na jejich cestě za vzděláním a zráním. A zdali hledáte Vy nás, to můžete prověřit od ledna 2023 na setkáních, které škola pro rodiče a děti pořádá.

Další informace najdete zde v článku. 

Seznamování se školou Heřmánek

Rodiče se seznamují s naší školou různě, nejčastěji o nás slyší a nebo si přečtou na síti. Pak rodiče přicházejí do školy, aby si ji prohlédli a promluvili si o svých přáních a o tom, co od školy očekávají.


Kalendář akcí
Celý výpis akcí